Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі «свободівці» та «Правий сектор» пікетували консульство Польщі (відео)

В Одесі близько 20 представників партій «Свобода» та «Правий сектор» пікетували генеральне консульство Польщі. Вони протестували проти нового закону, який ухвалив польський сенат. Мова йде про документ «Про інститут національної пам’яті».

Згідно з ним, заперечення факту участі українських націоналістів у вбивствах поляків в 1925-1950 роках карається штрафом або тюремним строком до 3 років. Окрім цього, у законі містяться пункти, які на думку пікетувальників, виражають територіальні претензії поляків на західноукраїнські землі.

 

Подібні акції паралельно відбулися і в інших містах України – Києві, Львові, Луцьку, Вінниці та Харкові. «Антибандерівський закон», як його назвали пікетувальники, вступить у силу у разі, якщо його підпише президент Польщі Анджей Дуда. ОБСЄ вже закликала голову держави ветувати цей закон.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна