Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

На Одещині знижується рівень захворюваності на кір (відео)

Про це нам повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації. Протягом останнього тижня зафіксовано 172 випадки Кору, що на 31 випадок менше, ніж минулого тижня. Всього з початку року кором в Одеській області захворіли 598 людей. З них 398 – діти.

Більшість з них не мали щеплення. В Одеській інфекційній лікарні зараз перебувають 62 хворих на кір. Десять з них надійшли за останню добу, в тому числі одна дитина, якій менше року. 3 лютого Одеська область отримала 3 тисячі доз вакцин проти кору. Аби задовольнити потреби регіону потрібно ще 12 тисяч доз.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна