Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеська область доєдналася до французько-українського проекту TWINNING (відео)

Як розповіла Олександра Чуркіна, заступник міністра з питань європейської інтеграції, яка перебувала 06 лютого в Одесі, це дворічний проект, спрямований на запровадження в Україні системи раннього втручання – тобто послуга, що допомагає у реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність віком від народження до 4 років.

До складу команди, яка надає цю послугу, входять фахівці різного профілю. Вони складають план роботи з кожним членом родини, який взаємодіє з такою дитиною

Мета цього проекту – залишити дитину з інвалідністю в родині та допомогти їй адаптуватися в соціумі. Наразі на базі Одеського обласного центру психічного здоров’я вже працює Центр раннього втручання. На тепер його послугами скористалися 28 сімей. Незабаром в Одеській дитячій поліклініці № 6 відкриється ще один кабінет раннього втручання. В планах – створення подібних центрів в сільській місцевості. Фінансування Центрів раннього втручання поки що відбувається за рахунок місцевих бюджетів. Олександра Чуркіна пообіцяла, що уряд спробує віднайти додаткове фінансування в держаному бюджеті.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна