Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі викрито осіб, які незаконно позбавили волі 80 чоловіків (відео)

В одному з житлових будинків, де функціонував так званий «реабілітаційних центр»  для  наркозалежних  працівники  поліції виявили 14 чоловіків, яких примусово лікували від наркоманії. Жоден з них на це згоди не давав.

Відповідних судових рішень також не було. У ході подальшої перевірки правоохоронці виявили ще три будинки, в яких проживали 66 чоловіків віком від 18 до 40 років. Усі вони з наркотичною чи алкогольною залежністю або раніше судимі. Серед постраждалих були і мешканці інших регіонів України. Чоловіків утримували в нелюдських умовах. Їм забороняли виходити за територію домоволодіння, примушували багато працювати, а при спробі щонайменшої непокори жорстоко карали.

 

Як встановили правоохоронці, так званий реабілітаційний центр створили представники одного з релігійних напрямків – 31-річний житель Харкова та 34-річний киянин.  Наразі співробітники поліції встановлюють особистості інших осіб,  причетних до вказаної незаконної діяльності.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна