Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі провели ексгумацію тіл трьох дівчат, які загинули під час пожежі в дитячому таборі "Вікторія" (відео)

12 січня в Одесі провели ексгумацію тіл трьох дівчат, які загинули під час пожежі в дитячому таборі "Вікторія".  Про це повідомила адвокат потерпілих Тетяна Сягровець.  Двоє  загиблих дівчаток поховані на Західному кладовищі, третя - на цвинтарі в селі Троїцьке Одеської області.  Під час ексгумації тіл були присутні батьки, експерти, слідчий.

Нагадаємо, що з клопотанням про ексгумацію спочатку звернулися батьки двох загиблих дівчат, потім до них долучилися родичі третьої дитини.  Причиною проведення такої процедури стала невідповідність описаних у висновку експерта останків Соні Мазур – її зубній картці зі стоматологічної клініки. За два місяці до табору дівчинці вирвали два верхніх зуба, але згідно висновку експерта у загиблої вони були.

 

Тіла загиблих дітей відправлять на слідчі експертизи. Проводити їх будуть вже в іншому судово-медичному бюро. На перші результати очікують через місяць.  

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 156 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна