Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Геннадій Труханов повернувся до Одеси та провів сесію міськради (відео)

Геннадій Труханов повернувся! Зустріли Одеського міського голову по-різному: радісними оплесками у сесійній залі, акцією протесту під стінами мерії та вигуками – Труханова у відставку!

 

Зазначимо, щоспеціалізована антикорупційна прокуратура має намір оскаржити рішення Солом'янського райсуду Києва щодо рішення про звільнення на поруки мера Одеси Геннадія Труханова та його заступника Павла Вугельмана.  Про це повідомив керівник відомства Назар Холодницький. За його словами, наразі триває підготовка скарг, які будуть подані до Апеляційного суду Києва.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна