Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

На Одещині від кору за останні кілька днів померло двоє дітей (відео)

Про це повідомили в обласному департаменті охорони здоров’я. Спочатку від недуги помер п’ятимісячний хлопчик. Напередодні його доставили до інфекційної лікарні із ускладненнями після кору у вигляді пневмонії. Другий випадок стався в Біляївському районі.

Молода мати, яка хворіла на кір, народила немовля. Інфекція передалася від жінки до її дитини, яка проживши менше доби, померла.

 

Слід зазначити, що спочатку року від кору на  Одещині померло вже п’ятеро людей. Серед яких двоє дорослих і троє дітей. Наразі область чекає на додаткові 2 тисячі доз від кору, які мають доставити з Запоріжжя.

 Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна