Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Прокуратура Одеської області вимагає притягнути до дисциплінарної відповідальності керівника Ізмаїльського міськрайонного суду (відео)

Прокуратура Одеської області звернулася до Вищої Ради правосуддя з вимогою притягти до дисциплінарної відповідальності керівника Ізмаїльського міськрайонного суду  Степана Попеляшкова.  Саме цей суддя розглядав справу Євгена Чабана – колишнього співробітника Ізмаїльської місцевої прокуратури, який обвинувачується  у скоєнні смертельного ДТП.

В Прокуратурі Одеської області вважають, суддя мав заявити про самовідвід у цій справі. Обґрунтовується це тим, що обвинувачений, працюючи в Ізмаїльській прокуратурі, неодноразово приймав участь у розгляді справ під головуванням Попеляшкова. 

Нагадаємо, ДТП за участю колишнього співробітника Ізмаїльської місцевої прокуратури Євгена Чабана сталося 27 лютого 2017 року в селі Кислиці Ізмаїльського району. Тоді обвинувачений у стані алкогольного сп’яніння керуючи власним авто збив 52 жінку Марію Уштюк. Від отриманих травм жінка загинула.  Наступний судовий розгляд назначено на 28 лютого цього року.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна