Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Антимонопольний комітет України не виявив порушень законодавства при встановленні нових тарифів на проїзд у маршрутках в Одесі (відео)

Про це нам повідомив голова одеського відділення АМКУ Дмитро Корчак. За його словами, Антимонопольний комітет вивчив документи перевізників, в яких обґрунтовується необхідність підвищення вартості проїзду у маршрутних автобусах.

Зокрема йдеться про здороження дизельного пальна, запасних частин, комунальних послуг, відтік кадрів та інше. Перевізники пропонували тарифи від 7 до 8 з половиною гривень. Проте економічно-обгрунтованою міськрада врешті решт визначила вартість проїзду в 7 гривень.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна