Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі внутрішня безпека Нацполіції піймала групу викрадачів елітних автомобілів (відео)

В Одесі внутрішня безпека національної поліції затримала групу викрадачів елітних автомобілів, які діяли у змові з правоохоронцями. Злочинці викрадали авто преміум-класу на території міста, а потім повертали їх власникам за винагороду.

Протягом трьох місяців правопорушники вкрали 7 іномарок, три з яких встигли «перепродати» законним власникам. За допомогою спеціальних пристроїв для зняття сигналізації з автомобілів, їх відкриття та запуску двигуна, так званих "код-граберів" або "вудочкоч",  зловмисники викрадали обраний об'єкт, відганяли у схованку - заздалегідь орендований гараж, і чекали зв'язку з власником машини. Далі у справу вступали «перевертні у погонах».

Безпосередніх виконавців угонів затримали «на гарячому» - під час доправки машини до хазяїна. Їх спільника з рядів правоохоронних органів ще шукають.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна