Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

На Євробаченні 2018 Україну представлятиме MELOVIN з піснею Under the Ladder

За результатами фіналу національного відбору, який відбувся 24 лютого,на сцені міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018 у Лісабоні, Україну представлятиме MELOVIN з піснею Under the Ladder. Він отримав 6 балів від глядачів і 5 – від журі.

Справжнє ім'я хлопця – Бочаров Костянтин Миколайович – український співак, композитор, автор, музикант. Переможець 6-го сезону вокального шоу «Х-Фактор». Народився і виріс в Одесі. Як розповідає, MELOVIN, його псевдонім, є відсиланням до двох слів: Halloween та імені всесвітньо відомого дизайнера Олександра МакКвіна. Тож будемо вболівати за нашого земляка на всесвітньо відомому конкурсі, який відбудеться у травні цього року.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна