Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

У зв'язку з різким погіршенням погоди відміняються заняття в школах і дитячих садках (відео)

У вівторок, 27 лютого, в Одесі очікується снігова буря. Синоптики попередили про різке погіршення погодних умов. В зв’язку з цим у навчальних закладах відмінено заняття, комунальники переведені в оперативний режим, а дорожні служби готуються закрити вантажівкам в’їзд до міста.

Зазначимо, що сьогодні ввечері в Суворовському районі та  Приморському районі будуть розгорнуті пункти обігріву. У кожному  -  протягом робочого дня перебуватимуть медперсонал, співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» та волонтери. Намети забезпечені запасом дров, чаю та бутербродів.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна