Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Суд, щодо побиття активістів, перенесли на 2 квітня (відео)

В Одесі перенесли судове засідання щодо паркувального майданчика на вулиці Каманіна. Юрист Вадим Оксюта подав позов до Одеської міськради та компанії «Аркадія Сіті» з вимогою визнати недійсним договір оренди та знести шлагбаум, який закриває дорогу до пляжу.

Матеріали позивач збирав рік. Проте засідання не відбулося через відсутність судді. Також не з’явилися на суд і представники відповідачів. Засідання перенесено на 2 квітня.

Відзначимо, що 25 лютого громадських діячів, які відмовилися платити двадцять гривень за проїзд по вулиці Каманіна, побили невідомі в балаклавах.  Сергія Стерненка вдарили по голові, Владиславу Балінському приснули в обличчя з газового балончика. Хуліганів не зупинило те, що на місці інциденту знаходився поліцейський екіпаж. Правоохоронці затримали нападників.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна