Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Через погіршення погодних умов у 640 навчальних закладах Одеської області призупинено навчання

Саме у такій кількості навчальних закладів Одещини було подовжено вимушені канікули через негоду.  Наразі навчання призупинено у 12 районах, п’ятьох об’єднаних територіальних громадах, а також у Ізмаїлі та Білгороді-Дністровському. Загалом освітні установи не відвідують понад 178 тисяч учнів.

В Одесі вимушені канікули для школярів подовжили до 2 березня. Таке рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської міської ради.  

А у дитячих садочках продовжать працювати чергові групи. За даними департаменту освіти і науки, ці групи відвідало вчора 10, сьогодні – 7 відсотків дітей. Заняття з суботи, 3 березня, яка оголошена робочим днем, департамент рекомендує перенести на 17 березня.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна