Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесу приїхали представники 12 країн-членів НАТО (відео)

Зустріч проходить у дні четвертої річниці анексії Криму. Предметом обговорення стали актуальні проблеми співробітництва між Україною та НАТО, розбудова Збройних сил України і нарощування російської військової спроможності в Чорному морі.

За словами віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, у рамках виконання Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО в 2017 році реалізовано 307 заходів, спрямованих на зміцнення оборонного співробітництва.

За словами першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко, українська армія нині спроможна не тільки тримати оборону, а й звільняти окуповані території. Втім також вона озвучила невтішну статистику щодо кількості загиблих за роки війни на Сході.

Наступне засідання Міжпарламентської ради має відбутися у Брюсселі в листопаді цього року.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 132 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна