Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

У зв'язку з різким підвищенням температури в Одесі на дахах будинків утворилися бурульки (відео)

Керівники підприємств, в тому числі офісів, магазинів і підприємств громадського харчування, повинні забезпечити своєчасну очистку дахів своїх об'єктів від бурульок. Штраф за невиконання становить від 850 до 1700 гривень.

У житлових будинках, відповідно до правил благоустрою міста збивати їх повинні або комунальні служби, або самі одесити. Якщо у буднику з бурульками не укладено контракту по ОСМД, жителі роблять заяву до комунального підприємства, який обслуговує цю ділянку. І вже у порядку черги комунальники очищатимуть дах від льоду. Іноді одеситам доводиться робити декілька заявок на день. Адже бурульки знову і знову утворюються, а комунальні служби не встигають їх збивати.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна