Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Апеляційний суд Києва залишив Труханова на посаді Одеського міського голови

Сьогодні Апеляційний суд Києва розглядав повторне клопотання спеціальної антикорупційної прокуратури про відсторонення від посади Одеського міського голови Геннадія Труханова. Прокурор наголошував – підозрюваний у вчиненні тяжкого корупційного злочину мер Одеси має бути відстороненим від посади.

САП вважає, що Геннадій Труханов впливає на слідство не напряму, а за допомогою посадовців одеської міської ради. Захист чинного міського голови вважає черговий виклик Труханова до суду безпідставним – усі документи вже були вилучені та розглянуті Солом’янським судом, прямих доказів впливу на слідство не встановлено. Сам Геннадій Труханов попросив суддю не задовольняти клопотання прокурора, та наголосив, що суди відволікають його від роботи. У підсумку Апеляційний суд Києва відхилив клопотання САП, а значить Геннадій Труханов залишатиметься на посаді Одеського міського голови і надалі.

На засіданні суду один з слідчих НАБУ повідомив, що вдень одночасно з засіданням в мерії проводився черговий обшук по справі Краяну. В одеському відділені Антикорупційного бюро цю інформацію поки не коментують. Наші кореспонденти навідались в міську раду. Представники муніципальної охорони запевнили, що жодних обшуків не відбувається.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна