Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

11-річний хлопчик повісився у Кілійському районі

Трагедія сталася в селі Шевченкове. За словами голови райради Павла Бойченка, хлопчик вранці пішов привітати родичів з 8 березня, повернувся в 14:00. Побачивши, що син сильно забруднився, мати його вилаяла, потім пішла на роботу.

Коли повернулася додому, побачила сина  повішеним у господарській споруді. Тіло дитини знайшли у сараї на задньому дворі будинку, у зашморгу. При первинному огляді зовнішніх слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло хлопчика направлено на судово-медичну експертизу. Попередня причина смерті - самогубство. Правоохоронці встановлюють обставини трагедії. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за статтею 115 умисне вбивство.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна