Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Нелегали біля Привозу влаштували наїзд на поліцейських (відео)

Пригода сталася під час проведення операції «Мігрант», коли поліцейські помітили чотирьох підозрілих чоловіків, які сиділи в автомобілі. Вирішивши перевірити у них документи, правоохоронці підійшли до незнайомців та пред’явили службові посвідчення.

На прохання вийти з автівки,  правопорушники намагалися втекти та скоїли наїзд на поліцейських. В результаті троє правоохоронців були травмовані. Їх доставили до лікарні для надання медичної допомоги. Для зупинки транспортного засобу працівники поліції застосували травматичну зброю. Правопорушників – 29-річного одесита та трьох іноземців затримали та доставили до Приморського відділу поліції. Наразі, їх перевіряють на причетність до вчинення інших правопорушень.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна