Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Трагічним виявилося святкування 8 березня для двох жительок Одеси та області (відео)

Вони загинули від рук своїх чоловіків. Спочатку трагічний випадок стався в селі Слободка Іванівського району. Там під час сварки чоловік побив свою дружину. Отримані травми виявилися несумісними з життям. Самого чоловіка правоохоронці вже  затримали.

Інший випадок стався вже в Одесі на вулиці академіка Корольова. Між молодятами виник конфлікт. Чоловік схопився за ніж та наніс ним кілька ударів дружині. Від отриманих поранень жінка померла. Усвідомивши що накоїв, підозрюваний намагався звести рахунки з життям. Зараз чоловік знаходиться в реанімації у важкому стані.  За словами правоохоронців, у подружжя є спільна дитина – хлопчик. Він перебуває у родичів.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 106 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна