Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеські поліцейські отримали нові автомобілі (відео)

Одеські поліцейські отримали нові автомобілі «Шкода» та автобус «Isuzu» від міністерства внутрішніх справ. За допомогою цього транспорту мають посилити охорону правопорядку під час найближчих свят – Дня визволення Одеси 10 квітня та Дня Перемоги 9 травня.

Правоохоронці перевозитимуть в автомобілях затриманих. Також на отриманому транспорті доставлятимуть на місце подій спецпризначенців.  Ця партія автівок працюватиме лише по Одесі. У подальшому поліцейські очікують отримати транспорт і для області.  Також одеську поліцію обіцяють забезпечити двома катерами та гелікоптером французького виробництва.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 154 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна