Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

З наступного року учнів до шкіл прийматимуть за новими правилами (відео)

Набув чинності закон України про освіту. Згідно з ним, діти матимуть перевагу вступу до навчальних закладів, які розташовані поряд з їх будинками. Незалежно від того, звичайна це міська школа, або спеціалізована гімназія, ліцей, чи інтернат.

Щоб дитину прийняли до навчального закладу, батькам потрібно буде надати документ, який підтверджує місце проживання в тому ж мікрорайоні. Якщо родина орендує житло, слід додати копію нотаріально-засвідченого контракту з орендодавцем. Також першочергово вступити до школи мають право діти, у яких в цьому навчальному закладі працюють батьки, брат чи сестра. У дітей з інших районів міста залишається право обирати, де навчатися. Проте вступити до школи вони зможуть в разі, якщо будуть вільні місця. Ще одне нововведення для першокласників - відміна тестів, іспитів та конкурсного відбору при прийомі до школи.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 166 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна