Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеський мурал, став одним з найкращих об'єктів світового стріт-арту (відео)

Одеський мурал, який зображений на одному з корпусів санаторію імені «Чкалова»  став одним з найкращих об'єктів світового стріт-арту.  Про це повідомляє інтернет видання «Думська нет». Кінську голову  ще у жовтні минулого року  зобразив американський художник  Ернесто Марані  в рамках проекту «Одесаріум».

Дану роботу оцінило авторитетне  онлайн-видання «СтрітАрт360», яке спеціалізується на вуличному мистецтві. Його фахівці склали список кращих графіті світу за січень 2018 року.  Одеський мурал  потрапив  до цього списку також.  За задумом художника,  кінська голова символізує баланс двох стихій – води і землі. Саме тому звіряча морда як би розділена на дві половини: одна прикрашена яскравими квітами і рослинами, а друга підводними мешканцями.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна