Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Масштабна пожежа сталася цієї ночі в Одесі по Миколаївській дорозі 217 (відео)

Там, в приміщенні столярного цеху зайнявся вогонь та швидко розповсюдився по великій площі. За інформацією рятувальників пожежа охопила понад 300 квадратних метрів території складських приміщень.

На місце події прибули 10 одиниць спецтехніки для локалізації пожежі. Існувала загроза для автозаправки, яка була розташована неподалік вогнища. Окрім цього, пожежним довелось евакуювати людей з приватних будинків. Наразі, триває розбір попелища та проводиться експертиза причини пожежі.

 

Ще одна пожежа виникла в Одесі на вулиці Шишкіна. Полум’я спалахнуло на балконі  9  поверху. Мешканці квартири відразу викликали рятувальників. На місце інциденту приїхали три пожежні машини. Впродовж 15 хвилин рятувальники  локалізували полум’я, не дозволивши йому перекинутися на інші квартири. Ніхто з людей не постраждав. Зараз працюють експерти. Вони з’ясовують причини загоряння. 

    

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 119 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна