Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

На Одещині пожежні перевіряють заклади з масовим перебуванням людей на відповідність вимогам пожежної безпеки

03 квітня співробітники Головного управління ДСНС України в Одеській області навідались з перевіркою до одного із найбільших торговельно-розважальних центрів - “Рів’єри”.

Під час огляду рятувальники особливо звернули увагу на наявність та технічний стан автоматичних систем протипожежного захисту і оповіщення, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, евакуаційні шляхи та виходи, утримання в належному стані первинних засобів пожежогасіння. Окрему увагу приділили перевіряючи кінотеатр та дитячий центр, адже в цих зонах найбільше скупчення людей та особливо дітей одночасно. За результатами перевірки рятувальники виявили, як позитивні та негативні сторони, недоліки будуть відображені у приписах та актах.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна