Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Голова Служби безпеки України Василь Грицак відвідав Одесу (відео)

Зокрема взяв участь у відкритті нового басейну, побудованого для реабілітації учасників АТО. Даний  комплекс розташований на базі санаторію цього відомства.  За словами Грицака, басейн обладнаний спеціальними установками для очищення, знезараження і підігрівання морської води.

Тут проходитимуть реабілітацію бійці, які  мають проблеми опорно-рухомого апарату та інші складнощі. Також Василь Грицак розповів журналістам про  вживання необхідних заходів стосовно недопущення скоєння протиправних дій напередодні травневих свят, та нові плани окупантів по дестабілізації ситуації в регіоні.

Також Василь Грицак підтвердив, що СБУ України долучилася до розслідування пожежі в одеському таборі «Вікторія». Він зазначив, що його підлеглі працюють в напрямку того, щоб подібна трагедія в Україні не повторилася. Також Василь Грицак повідомив, що найближчим часом СБУ оприлюднить нові подробиці справи.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 135 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна