Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеська міська влада обіцяє провести протиаварійні роботи фасаду Будинка Лібмана (відео)

Майже два тижні ми намагалися отримати коментарі мерії з приводу руйнування старовинної ліпнини  -  пам’ятки архітектури, та нам відмовляли. І от, нарешті, інцидент прокоментував перший заступник міського голови Анатолій Орловський.

Нагадаємо, що 1 квітня каміння з аварійного Будинку Лібмана впало на голову перехожому. Хлопець опинився в реанімації. Наступного дня робітники почали збивати ліпнину з фасаду будівлі. Задля того, аби вона знов не травмувала когось із перехожих. Після візиту нашої знімальної групи роботи припинилися. Та відповідальність за руйнування старовинної ліпнини так ніхто на себе і не взяв. Не визнають своєї провини і в мерії. Перший заступник міського голови Анатолій Орловський спростовує інформацію, що роботи проводили комунальні служби.

Також Анатолій Орловський повідомив, що з міського бюджету планують виділити кошти на проведення протиаварійних робіт. Аби з фасаду Будинку Лібмана не сипалося каміння на голови перехожих.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна