Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Кошти на реставрацію Одеського художнього музею передбачені в обласному бюджеті (відео)

Цього року Одеський художній музей став епіцентром протистояння депутатів, чиновників, громадських активістів та небайдужих людей. Топ тема останніх місяців в Одесі – боротьба навколо призначення директора Одеського художнього музею.

Через скандальний конкурс, на другий план відійшла головна проблема – критичний стан будівлі. В березні через несправний дах вода ледь не зіпсувала десятки картин відомих художників, а підвал поступово сиріє, що погано впливає на стан картин, які там зберігаються. Чому не вийшло виконати завдання щодо створення проектно-кошторисної документації та коли очікувати ремонту музею?

На це питання у прямому ефірі телеканалу «ТРК Одеса» в програмі Звіти_наживо відповіла начальниця управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської ОДА Олена Олійник. За її словами зараз вже направлено листа до голови Одеської обласної ради з проханням винести на сесію питання щодо виділення коштів на створення проектно-кошторисної документації, які не встигли використати на це в рамках бюджетного року і були повернуті до бюджету. Також робляться перші кроки від нового директора Олександра Ройтбурда стосовно реставрації Одеського художнього музею.

Також багатьох мешканців Одещини цікавило питання стосовно реставрації музею морського флоту України. «Велись перемовини Одеською ОДА та Одеською обласною радою з адміністрацією морських портів України про укладання договірних відносин, щодо передачі в оренду будівлі музею адміністрації морських портів України для завершення реконструкції та ремонтних робіт і, в принципі, для введення в експлуатацію музею. Ми отримали погодження з Міністерства культури на укладання цієї угоди, тобто ми рухаємось далі. Як тільки буде укладена угода адміністрація морських портів України розпочнуть подальші дії» — відповіла Олена Олійник.

Крім того, у прямому ефірі телеглядачі змогли почути відповіді на запитання стосовно долі пам’яток архітектури не тільки в Одесі, а також в області, стосовно проведення фестивалів Всеукраїнського рівня та, в якому стані бібліотеки Одещини.

Пані Олійник зазначила: «Найголовніше – продовження реформ, модернізація, осучаснення, перегляд і пошук новітніх форм роботи на потребу часу, на потребу людей. Об’єднати зусилля для того, щоб зберегти всі надбання, які ми маємо».

Нагадаємо, 20 квітня у прямому ефірі телеканалу «ТРК Одеса» пройшов другий звіт всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо, створений @UA: Суспільне мовлення в партнерстві з @Громадський рух ЧЕСНО. Весь ефір можна подивитися на офіційній сторінці у Facebook ТРК Одеса - Суспільне мовлення.

Такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

Травень — організація оздоровлення дітей

Червень — ремонт доріг

Липень — голови ОТГ, мери малих міст

Серпень — реформа освіти

Вересень — медична реформа

Жовтень — початок опалювального сезону

Листопад — бюджети міст

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 102 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна