Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

На «Книжці» в Одесі валютники влаштували бійку з поліцією (відео)

23 квітня правоохоронці провели рейд на ринку по виявленню осіб, які займаються незаконними валютними операціями. Після того, як поліцейські почали складати адмінпротоколи на порушників, деякі з них стали чинити опір.

За інформацією правоохоронців, валютники провокували конфлікт і налаштовували проти них натовп людей, який зібрався навколо. Двох одеситів, які чинили запеклий опір правоохоронцям і нанесли їм тілесні ушкодження, доставили до Приморського відділу поліції.

 

Зазначимо, що Прокуратура виганяє «Книжку» з Олександрівського проспекту, і перший суд вже виграно. Правоохоронці стверджують, що 13 соток, на яких стоять торгівельні ряди, відносяться до озелененої території загального користування і не призначені для розміщення ринку.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна