Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

У прямому ефірі телеканалу “ТРК Одеса" звіти про готовність до літа дитячих таборів

Уже цієї п’ятниці, 18 травня, о 19:20 у прямому ефірі телеканалу “ТРК Одеса" — випуск #Звіти_наживо, присвячений питанням відпочинку й оздоровлення дітей та молоді. Упродовж 52 хвилин відбудеться звіт директорки департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА Лілії Коваленко, яка розповідатиме про результати роботи за 2017 рік і відповідатиме на запитання громадян та журналістів.

Основними питаннями, які обговорюватимуть у студії, стануть фінансові звіти департаментів, відповідальних за оздоровлення дітей у таборах відпочинку, пожежна безпека в дитячих таборах, укомплектованість дитячих таборів кадрами (яка кількість дітей припадає на кожного вихователя табору). Окрім цього, ведучий телеканалу “ТРК Одеса" поцікавиться санітарним станом та інспекцією пляжів відпочинку включно з тестуванням води, а також з’ясує, які заходи вживають для запобігання харчовим отруєнням.

«Незалежність від влади та участь громадськості в управлінні – одні з принципів Суспільного, які характеризують проект Звіти_наживо. Ми запрошуємо у студію чиновника не як друга чи ворога, а як службовця, який в силу своїх повноважень має звітувати про діяльність очолюваного ним підрозділу. Водночас глядачі можуть поставити свої питання будь-яким зручним способом (дзвінки, соцмережі). Це простий, але необхідний формат, взаємодії громадян та чиновників» - зазначив редактор творчої групи ТО «Тема дня» Одеської філії Михайло Кушнір.

Це вже третій випуск спільного проекту #Звіти_наживо від команд UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Цей всеукраїнський проект покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

"Українці зможуть поставити чиновникам свого міста чи області прямі запитання, де саме і як можуть відпочити їхні дітлахи, що саме зроблено для того, аби ніколи і ніде не повторилась одеська трагедія 2017 року. Закликаємо глядачів цікавитись і перевіряти роботу департаментів влади свого регіону", — підкреслила Віта Думанська, керівниця проекту #Звіти_наживо від Руху ЧЕСНО.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Коваленко та протягом прямого ефіру за телефоном студії: (0482) 638-638 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора). Ведучі озвучать ваше питання у прямому ефірі.

Нагадаємо, що наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

червень — ремонт доріг;

липень — голови ОТГ, міські голови малих міст;

серпень — реформа освіти;

вересень — медична реформа;

жовтень — початок опалювального сезону;

листопад — бюджети міст;

грудень — звіти міських голів обласних центрів за 2018 рік

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна