Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі конфлікт між об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку та керуючою компанією (відео)

У мешканців житлового комплексу на Розумовській, 10/12 проблеми з непрацюючими ліфтами, відсутністю струму та води. Представники місцевого ОСББ звинувачують у цьому керуючу компанію "Ренесанс" та стверджують, що за рішенням суду вона взагалі не має права керувати будинком.

16 травня у Приморській райадміністрації відбудеться зустріч обох сторін конфлікту з міськими чиновниками. Наші кореспонденти відвідають очну ставку керівників будинку. Нагадаємо, близько 30 людей ввечері 14 травня перекрили вулицю Розумовську на перехресті з Садіковською в Одесі. Протестувальники — мешканці 19-поверхівки на вулиці Розумовській 10/12 розташувалися на пішохідному переході.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна