Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Екс-представник громадської організації «Самооборона Одеси» Тодор Пановський вважає, що його вбивство замовили в Росії (відео)

Про це він сказав нам, коментуючи заяву адвоката Євгена Солодко. Цей юрист представляє інтереси  Бориса Германа, якого Служба безпеки України називає організатором замаху на журналіста Аркадія Бабченка.

31-го травня він розповів, що кіллер пропонував також вбити Тодора Пановського. Сьогодні Євген Солодко ще раз підтвердив нам цю інформацію. Цитую: «Так, це так. Я не знаю хто це, але це прізвище та ім’я фігурує в матеріалах справи». Сам Тодор Пановський прокоментував цю інформацію так.

 

Ми спитали у радника начальника облуправління Нацполіції в Одеській області Руслана Форостяка, чи забезпечать Тодору Пановському охорону. Проте він відмовився від коментарів, посилаючись на таємницю слідства. Нагадаємо, 29 травня стало відомо, що тележурналіста Аркадія Бабченка було вбито у Києві. Наступного дня виявилося, що вбивство інсценували, аби викрити кілера та замовників.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 106 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна