Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Уже сьогодні у прямому ефірі телеканалу “ТРК Одеса" #Звіти_наживо про ремонт доріг Одещини

Увечері о 19:20 на філіях Суспільного в партнерстві з @Громадський рух ЧЕСНО відбудеться четвертий випуск всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо, присвячений проведенню ремонтів дорожнього покриття.

У прямому ефірі телеканалу “ТРК Одеса” і на хвилі  70,52 МГц “Одеського обласного радіо” начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода протягом 52 хвилин розповість громаді про результати своєї роботи та відповість на ВАШІ запитання!

Основними питаннями, які обговорюватимуть у студії, стануть планові ремонти доріг, якість дорожнього покриття, пріоритетність ремонтів у області, розмір фінансування та дотримання міжнародних стандартів ремонтних робіт.

 

"Критикувати владу за дороги – давно стало мемом та закономірністю. Але в останні роки фінансування на ремонт дорожнього покриття збільшилось, робляться перші кроки. Завдання наших звітів – максимально точно та виважено, користуючись мовою фактів, повідомити нашій аудиторії, що маємо наразі. Чи ефективно та за призначенням використовуються кошти? Чи якісно ремонтуються дороги?" – зазначив редактор творчої групи ТО «Тема дня» Одеської філії Михайло Кушнір.

Пряму трансляцію #Звіти_наживо дивіться на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/SuspilneOdesa/ та слухайте нас у прямому ефірі на радіо у зручний для себе спосіб: на приймачах -- 70,52 МГц; Болград - 105,7 ФМ; Подільськ - 103,6 ФМ; Рені -105,9; Тарутине - 99,2 ФМ, он-лайн: www.oodtrk.od.ua/radiofm або у додатку TuneIn. 

Якщо вам є що запитати у Олега Вариводи, напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Вариводу. Наші ведучі озвучать ваше питання у прямому ефірі!

Також можна поставити питання протягом прямого ефіру за телефоном: (0482) 638-638 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).

Нагадаємо, це вже четвертий випуск спільного проекту #Звіти_наживо від команд UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Цей всеукраїнський проект покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

липень — голови ОТГ, міські голови малих міст;

серпень — реформа освіти;

вересень — медична реформа;

жовтень — початок опалювального сезону;

листопад — бюджети міст;

грудень — звіти міських голів обласних центрів за 2018 рік.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна