Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одеській філії Суспільного обговорили Проект колективного договору ПАТ "НСТУ"

На загальних зборах трудового колективу Одеської філії Суспільного 16 липня обговорили Проект нового колективного договору ПАТ "НСТУ". Участь в обговоренні взяли 42 працівника.

На порядок денний було винесено три питання: обрання голови та секретаря зборів, обговорення проекту колективного договору та обрання делегата на конференцію трудового колективу ПАТ "НСТУ".

Головою зборів було обрано менеджера філії – Олега Небольсіна, а секретаркою зборів – провідну фахівчиню філії Світлану Гавриленко.

Кожен із присутніх під час зборів мав можливість внести свої пропозиції змін чи доповнень до Проекту договору. Із його положеннями працівники ознайомилися напередодні.

"Як і від реформ Суспільного, так і від Колективного договору ми чекаємо ефективних змін. Також ми сподіваємося на взаєморозуміння між працедавцем та працюючим колективом", – зазначив голова зборів Олег Небольсін.

Окрім того, учасники зборів обрали делегатку для участі у всеукраїнській конференції членів трудового колективу ПАТ "НСТУ", що відбудеться 31 липня у Києві. Нею стала завідувачка редакції телерадіопрограм мовами національних меншин Маленкова Надія Дмитрівна.

Нагадаємо, у філіях Суспільного пройшов процес обговорення проекту колективного договору НСТУ. В усіх областях минулого тижня відбулися збори трудових колективів.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна