Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Досягнення та проблеми Біляївської ОТГ– на телеканалі ТРК «Одеса» звітує Михайло Бухтіяров

20 липня у прямому ефірі телеканалу ТРК «Одеса» відбувся п’ятий звіт Всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо, присвячений звітам очільників малих міст та об’єднаних територіальних громад.

Цього разу у прямому ефірі звітував голова Біляївської ОТГ Михайло Бухтіяров. У студії також були присутні експерти: директорка одеського центру розвитку місцевого самоврядування Юлія Молодожон та радниця з питань фінансів одеського центру розвитку місцевого самоврядування Олеся Голинська.

Про досягнення своєї роботи на посаді головиБіляївської ОТГ Михайло Бухтіяров розповів: «На початку нашої роботи у 2015 році ми ставили перед собою мету об'єднатися у громаду, яка буде самостійною фінансово, у прийнятті рішень та плануванні життя своїх мешканців у майбутньому. Основним завданням керівництва громади стало прагнення до того, щоб наші доходи та витрати стали збалансованими. Децентралізація дозволила нам отримати у бюджет 60% податку на прибуток, який по суті є основним податком усіх бюджетів. Це надало можливість планувати витрати» - зазначивМихайло Бухтіяров.

Михайло Бухтіяров також зауважив: «Головна задача сьогодні - мати перспективи стосовно інвестицій. Маємо інвестиційний паспорт нашої громади, запрошуємо інвесторів. Подальше об'єднання розширить інвестиційні можливості: це доходи, це те, що дасть можливість задовольнити побажання мешканців громад».

На проектування та будівництво водогонів Біляївській ОТГ у 2018 році передбачено 5 мільйонів гривень. На питання скільки в ОТГ ще є будинків без водопостачання та каналізації, Михайло Бухтіяров відповів: «Без води немає жодного будинку ані в селі, ані в місті. Люди усі з водою. Вартість води в громаді рівняється вартості води у місті Одесі».

Окрім цього, Михайло Бухтіяров дав відповідь на питання стосовно ремонту доріг: «Ми щорічно вкладаємо більше 3 мільйонів гривень, розуміючи, звичайно, можливості нашого бюджету, в цей напрямок. Звичайно, все відразу відремонтувати дуже складно, але поступово відремонтуємо більшу частину центральної частини міста, поступово переходимо на периферійні вулиці міста. Ця робота дуже затратна. Шукаємо додатково гроші ще в інших бюджетах».

Переглянути повний випуск програми “Звіти_Наживо” з Михайлом Бухтіяровим можна на нашій сторінці у Facebook.

Нагадаємо, це вже п’ятий випуск всеукраїнського медіапроекту Звітів_наживо, який змінює застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

серпень — реформа освіти,
вересень — медична реформа,
жовтень — початок опалювального сезону,
листопад — бюджети міст,
грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна