Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеська філія Суспільного вийшла в ефір з новим логотипом

1 жовтня 2018 року телеканал «UA: ОДЕСА» вийшов в ефір з новим логотипом та новим оформленням телепрограм. Також, саме в цей день у 1956 році відбувся офіційний вихід в ефір першої програми Одеської студії телебачення.

«Це маленький крок для Суспільного, але величезний для нас. Вся команда активно працювала над очищенням нашого контенту,  раз на декілька днів мене постійно запитували колеги – коли ми отримаємо новий логотип. Дві літери UA – це не тільки стильне оформлення, якого вже давно потребував канал, це наша перемога над джинсою та порушенням стандартів здорової журналістики. В майбутньому ми готуємо оновлення графічного оформлення всіх наших програм та серію міжпрограмного контенту про Одеський регіон» - зазначила продюсерка Одеської філії Суспільного Ірина Кипоренко.

Згідно узагальненого моніторингу дотримання стандартів інформаційної журналістики в новинах філій Національної суспільної телерадіокомпанії України 18–22 червня 2018 року, Одеська філія дотримувалася фахових стандартів на 5,32 із 6 можливих балів.

Нагадаємо, 23 серпня Одеська та Волинська філії НСТУ отримали логотип Суспільного — UA:, оскільки ці регіональні дирекції показали найкращі результати й були відзначені як такі, що відповідають стандартам якості Суспільного.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна