Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Вісімнадцятий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності разом з UA: Одеса

9 листопада, у День української писемності та мови, об 11:00 Суспільний мовник UA: Одеса долучиться до мовного флешмобу під час написання «Вісімнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності» разом з Українським радіо. Одеса.

Цього року одесити перевірятимуть свою грамотність у читальній залі Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського. Протягом року саме туди приходять охочі вивчити українську мову на безкоштовні курси.

До написання Диктанту до бібліотеки завітають курсанти Інституту Військово-Морських Сил України Національного університету «Одеська морська академія» та ліцеїсти Військово-морського ліцею. Також долучитися до написання можуть всі охочі: варто лише увімкнути «Українське радіо».

Прес-конференцію "XVIII радіодиктант національної єдності" можна переглянути на Facebook сторінці UA: Українське радіо.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна