Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

День місцевого самоврядування

7 грудня в нашій країні відзначається День місцевого самоврядування. Напередодні цього свята керівництво Одеської області привітало усіх народних обранців. Відвідав захід і міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

День місцевого самоврядування – свято, яке щорічно відзначається  в нашій державі 7 грудня. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. За роки, що минули з моменту здобуття незалежності, в нашій країні багато чого змінилося. Змінилося і змінюється постійно і саме місцеве самоврядування.

 

Завдяки злагодженій роботі законодавчої і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, в Одеській області вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Це відмітив і міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, який в ході робочої поїздки до Одеси, також завітів поздоровити представників  самоврядування області.

Отож, сподіваємось, що 7 грудня об’єднає українців у спільному прагненні зробити міста, села і всю Україну щасливими й багатими.

Автор – О. Міщук

Оператор –В. Приходько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна