Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

День Збройних Сил України

Україна відзначає День Збройних Сил. Організація власної армії була логічним і потрібним кроком для молодої незалежної української держави. Відтак, вже 6-го грудня 1991 року, тобто за кілька днів після проведення Всеукраїнського референдуму, на якому громадяни України підтвердили факт проголошення її незалежності, Верховною Радою було ухвалено Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.

Прийняття цих законів, а згодом пакету документів з військових питань визначили воєнну політику держави на далеку перспективу. Маючи одне з найбільших не лише на пострадянському просторі, а й у всій Європі  військове угрупування, першочерговими завданнями Міністерства оборони України постало скорочення військових формувань і техніки до необхідного рівня, приведення їх організаційно-штатної структури та дислокації у відповідність до нових умов, розробка програми будівництва Збройних Сил України.

Безпрецедентним стало ухвалення рішення держави про без`ядерний статус та ліквідацію в односторонньому порядку ядерного потенціалу. Одночасно скорочувались і звичайні озброєння.

Ці заходи проводились відповідно з міжнародними договорами та під міжнародним контролем. У листопаді 1995 року Україна виконала свої зобов`язання і привела граничний рівень техніки та озброєння у відповідність з положеннями Договору про звичайні Збройні Сили та озброєння у Європі. фахівцями Генерального штабу було ініційовано перехід Збройних Сил України до тривидової структури і створення у складі Збройних Сил нових міжвидових структур. Зокрема, Передових сил оборони (Стратегічних неядерних сил стримування, Об’єднання сил швидкого реагування та Сил спеціальних операцій), Основних сил оборони та Стратегічних резервів. До кінця 2006 року було сформовано його перший підрозділ – Центр миротворчих операцій.

Примітною для Збройних Сил України стала осінь 2013-го року: 14 жовтня Президент України підписав Указ № 562/2013 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році». Це був Указ про останній призов та перехід на формування Збройних Сил на контрактних засадах. набір на строкову службу збережеться лише у внутрішніх військах України. Сьогодні озброєння української армії, технології, що застосовуються в роботі, досягли такого рівня, коли необхідне залучення кращих із кращих фахівців, армія зараз має бути професійна.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна