Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Міжнародний день боротьби з корупцією

9 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. Він відзначається з 2003 року у зв'язку з рішенням Організації Об'єднаних Нації.  Документ зобов'язує держави, що підписали його, оголосити кримінальним злочином хабарі, розкрадання бюджетних коштів і відмивання корупційних доходів.

В Одеській обласній державній адміністрації пройшли урочисті заходи та вручення нагород з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією.

 

Міжнародний день боротьби з корупцією — це привід звернути увагу всієї світової спільноти на необхідність відмови від корумпованості багатьох державних структур, яка завдає непоправної шкоди всьому національному добробуту.

Нажаль, сьогодні в Україні — чи не найвищий рівень корупції в світі. Тому країна розробляє антикорупційні програми для створення правового суспільства. І нагороджує тих, хто протидіє корупції.

 

Автор – О. Міщук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна