Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

День захисту прав людини

Рівно 63 роки тому,  Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня  День прав людини. У 1968 році, цю традицію перейняла й Одеська обласна Рада Миру . Вже 45 років ця організація нагадує мешканцям Одещини та всієї України про їх права, які треба відстоювати та обов'язки, які мають виконуватися.

У 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію права людини. У цьому документі прописані наступні принципи:  усі люди народжуються вільними та рівними в правах, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії тощо; право кожного на життя та свободу. Заборона рабства і работоргівлі, рівність усіх перед законом та багато інших.

 

З 5 по 10 грудня в Одесі проходить акція “Права людини - стабільність в світі”. Захід присвячується затвердженню Загальної декларації про права людини.

З часу свого заснування, Одеська обласна Рада Миру несе до людей філософію миру, злагоди, порозуміння, здійснює велику і таку необхідну миротворчу громадську діяльність в Україні та за її межами. Вона набула значення громадсько-визнаного, шанованого осередку, який  поширює ідеї миру та дружби, терпимості та толерантності, духовного згуртування нації в інтернаціональному Одеському регіоні, Україні та світі.

Люди в усьому світі дуже відрізняються один від одного, наприклад, своїми віруваннями та зовнішнім виглядом, але попри всі ці відмінності вони повинні мати рівні права.

 

Анна Гринів, Олексій Філіппов

 

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна