Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Другий форум підприємців в Одесі

Сьогодні, відбувся Другий форум підприємців Одеси. Головною темою заходу стали нові напрямки розвитку бізнесу . Молоді підприємці мали змогу поспілкуватися з більш досвідченими та поставити питання, які їх цікавлять.

Молодь повинна цікавитися тим, що відбувається в рідному місті і країні. Від того, наскільки активна її громадська позиція, свіжий погляд на вирішення не нових проблем, залежить дуже багато - і не тільки в майбутньому, але й у сьогоденні. тому Другий одеський форум підприємців відкрив свої двері для амбіційних молодих людей.

 

Учасникам заходу було запропоновано обговорення за трьома основними темами: як удосконалити спрощену систему та інші місцеві податки, проблематика бізнесу та під окремим кутом було розглянуто молодіжне підприємництво.

Другий  одеський форум підприємців доводить, що молодь замислюється над серйозними проблемами сучасності і готова вносити свої пропозиції, а за ідеями закріплювати механізми реалізації.

 

Автор : А. Гринів

Оператор: В. Мірза

 

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна