Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі пройшов Третій Благочинний Дипломатичний ярмарок

ЇЇ учасники — представники консульств та посольств, акредитованих в нашому місті, національних культурних центрів, громад та діаспор. Подія відбувається під патронатом голови Одеської облдержадміністрації.

Основна мета благочинного ярмарку — зібрати кошти на купівлю електроенцефалографа Нейрон-Спектр-2 для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні №1. З наукової точки зору, це прилад, що вимірює біоелектричну активність головного мозку. З позиції будь-якого учасника акції, це надзвичайно важлива річ, яка необхідна хворим дітям, аби одужати і відчути справжнє новорічне диво.

 

Одеса дійсно славиться великою кількістю дипломатичних місій та їхньою небайдужістю до життя міста і його мешканців. Третім Дипломатичним ярмарком, як і попередніми, опікується Одеський Дипломатичний клуб, що гуртує представників різних посольств та консульств нашого міста. Під час урочистої церемонії відкриття вони привітали присутніх зі святами і власним прикладом закликали гостей ярмарку підтримати благочинну ініціативу.

Свій внесок у благородну справу здійснюють не лише дипломати і представники влади. Звичайні одесити відвідуванням ярмарку і купівлею вхідного квитка за символічну плату в 10 гривень, долучаються до значного починання. Для гостей ярмарку відкриті експозиції та стенди різних іноземних посольств. Для одеситів — це також чудова нагода вибрати новорічні подарунки і поділитися часточкою свого тепла. Адже всі гроші, зібрані від продажу ласощів, сувенірів, іграшок, ялинкових прикрас та інших товарів, підуть на купівлю електроенцефалографа.

Серед інших цікавинок Ярмарку — вокальні й танцювальні виступи,  частування стравами різдвяної кухні народів світу, телеграф Діда Морозу. Всім присутнім хороший настрій гарантований!

 

Автор М.Жакова

Оператор В.Мірза

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна