Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеська духовна семінарія святкує ювілей - 175 років з дня створення

В Одесі відбулися урочисті заходи з нагоди 175-річного ювілею Одеської духовної семінарії.

Один з найстаріших духовних навчальних закладів Православної Церкви - Одеська духовна семінарія святкує ювілей - 175 років з дня створення.Вона була відкрита 1 жовтня 1838 року, за архієпископа Херсонського і Таврійського Гавриїла, видатного ієрарха, богослова і проповідника. Була закрита після жовтневого перевороту, в 1920-му та знову відновлена - у 1945 році. Тільки за післявоєнний період зі стін духовної семінарії вийшло понад 2500 вихованців у священичому і монашому чині.

 

Сьогодні в семінарії навчаються 300 вихованців на стаціонарі, 150 - на заочному відділенні. Богословську освіту і виховання здійснюють 30 викладачів на чолі з ректором архімандритом Серафимом.

З ювілеєм духовну семінарію привітали представники влади.

Микола Скорик вручив викладачам семінарії нагороди Одеської облдержадміністрації.Також у ході урочистостей гостям розповіли про історію навчального закладу, його діяльность та поділилися планами на майбутнє.

 

Автор – О. Міщук

Оператор –М. Радченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 109 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна