Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Рік дитячої творчості

Департамент освіти і науки Одеської облдержадміністрації підводить підсумки Року дитячої творчості, оголошеного Президентом України Віктором Януковичем. Одеський регіон активно і з задоволенням працював над реалізацією даної соціальної ініціативи, адже наш край багатий на талановитих і творчо обдарованих дітей.

Протягом всього року молодь та дітей заохочували виявляти свої творчі таланти, розумові та спортивні здібності. Для школярів та студентів було проведено близько трьохсот інтелектуальних турнірів, олімпіад, змагань, конкурсів та фестивалів з різних жанрів мистецтва. Їхні результати показали, педагогам та батькам є чим пишатися, адже зростаюче покоління виявляє неабиякий хист у багатьох видах творчої діяльності.

 

Одна з важливих цьогорічних задач —  створення належних умов для якісної та цікавої позашкільної діяльності. Значну увагу органи влади приділяли будівлі нових та ремонту існуючих закладів позашкільної освіти. Капітальний ремонт та реконструкцію футбольного поля було проведено в Іллічівську на дитячому стадіоні “Шкільний”, а у віддаленому мікрорайоні міста Кілії відкрили філію будинку дитячої творчості. По всій Одещині оновлені й покращені гуртки та секції цьогоріч згуртували більше 160 тисяч дітей.

Про важливість позашкільної освіти Микола Леонідович Скорик знає не з чужих розмов. Адже і сам свого часу відвідував Обласну станцію юних техніків, де здобув багато необхідних навичок та приємних спогадів про дитинство.

Рік дитячої творчості завершують масштабним гала-концертом на сцені Російського театру. З трьох тисяч концертних номерів було відібрано 20 для фінального виступу в цьому році. Для багатьох талантів Одещини цей рік був дійсно значимим у творчому плані.

 

Автор М.Жакова

Оператор Д.Боровецький

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна