Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

День енергетика

Щорічно, 22 грудня, в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.

Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і щонайдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Україна завжди займала значне місце у сфері розвитку і управління паливно-енергетичним сектором. На території країни розроблялися і впроваджувалися новітні досягнення в цій галузі

День енергетика – день  визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, у вдосконаленні і підтримці повсякденного життя населення. Важко переоцінити значення роботи енергетиків, чиєю невпинною працею створюється одне  з найнеобхідніших благ – світло, яке забезпечує комфорт у будинках, школах, лікарнях, офісах.

 

22 грудня разом з енергетиками України це професійне свято відмічають і у Вірменії, Білорусі, Киргизстані, Росії. За доброю багаторічною традицією, кращих представників енергетичної галузі цього дня відмічають високими нагородами, почесними грамотами і цінними подарунками. А з усіхс вяткових побажань можна відмітити найголовніше і найактуальніше на сьогодні: "Дорогі енергетики! Постарайтеся, щоб в кожному будинку, в кожній сім'ї завжди були світло і тепло".

АвторНадія Волкова

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна