Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Євромайдану 4 місяці

Чотири місяці тому вперше зібрався майдан у Києві. Наступного дня народився одеський євромайдан. Урочистості, що проходили на вихідних біля Дюка були присвячені цій події. Приводом також стало підписання політичної частини угоди з ЄС. У той же час на Куликовому полі кілька тисяч прихильників проросійського напрямку України провели свій мітинг.


Про початок подій у Києві в кінці листопада, на початку грудня минулого року, усім добре відомо. Тоді на заклик  висловити своє незадоволення щодо не підписання угоди з ЄС, в першу чергу відгукнулися студенти. 4 місяці потому, у неділю, в Одесі згадали, з чого все починалося і чим має закінчитися майдан.

Одеситка:
"Да мы за Евросоюз. Мы хотим, чтобы, как минимум, у наших детей поменялось будущее. Убрать эту коррупцию. Потому что жить уже так невозможно. Дети растут и я считаю, что у них должно быть право выбора".

Перед присутніми виступали музичні групи та лідери евромайдану. За їх словами  найближчі цілі  - люстрація, боротьба з корупцією та оновлення влади. Цим повинні займатися не тільки політики, а й громадські діячі, журналісти та активісти. Ну а одесити продовжують сподіватися на краще.

Одеситка:
"Мы хотим европейские стандарты жизни. Не столько в ЕС, сколько изменения общесоциальных каких-то принциповв нашей стране. Вот это самое главное".

Втім недільна зустріч була неоднозначно сприйнята навіть тими, хто підтримує евромайдан. Настрій присутнім псувала ситуація з Кримом.
У той час організатори одеського антиМайдану провели масовий мітинг на Куликовому полі. Потім кілька тисяч людей на чолі з братом заарештованого лідера «Народної альтернативи» Антона Давидченка і колишнім комуністом Ростиславом Бардом пройшли центральними вулицями аж до оперного театру. Головними гаслами маршу були: «Один за всіх і всі за одного!», «Свободу Антону Давидченко!», «Київській хунті - ганьба!», «Референдум!». Витягли на світ божий і старий заклик - «Юлю геть!».
Анна Бабакіна, Вадим Мірза

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна