Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

За відставку Турчинова проголосували всього два нардепи

За відставку Турчинова проголосували всього два нардепи, в тому числі одеський. Верховна Рада України не підтримала відставку спікера і виконуючого обов'язки президента Олександра Турчинова. За це проголосували два депутати - член «Батьківщини» Анатолій Гриценко та екс-регіонал (а також екс-бютівець) Віталій Барвіненко, обраний по мажоритарному округу в Одеській області.

Перед тим як ставити питання на голосування, Турчинов заявив: «Я вранці уважно слухав виступи народних депутатів. Представник фракції УДАР сказав, що вони будуть вносити, лякають мене внесенням питання про відставку голови Верховної Ради. Я хочу сказати шановним колегам, що мене не треба ні лякати, ні шантажувати. Коли є така пропозиція, я зараз готовий і хочу поставити на голосування питання щодо відставки голови ВР, щоб не було більше шантажу. Є у вас пропозиції? Вносьте її. Немає пропозиції - я за вас її внесу. Прошу ВР визначитися з цим питанням», - зазначив Турчінов. Після цього проголосували лише двоє депутатів «за».

Анастасія Твердохліб

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Ви тут: Головна