Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

27 березня Міжнародний День Театру

27 березня світова спільнота широко відмічає Міжнародний День Театру.

В міжнародний День театру у багатьох з них відбуваються прем'єрні покази вистав, театралізовані капусники, святкові шоу-програми. Основна мета яких популяризація театрального мистецтва та залучення широкого кола глядачів до відвідувань діючих театрів. Одеські театри не стоятимуть осторонь та візьмуть активну участь у відзначенні професійного свята — у всіх театрах пройдуть дні відчинених дверей.

 

 

Олена Редько — директор театру музичної комедії ім. Водяного:

Мы хотим поздравить не только наших коллег, любимых наших артистов и всех служителей театра, но и наших зрителей, без которых театра не существует”.

 

Эвген Бубер — директор театру юного глядача:

27 марта в 11-00, у нас состоится спектакль «Солнышко внутри», название говорит само за себя, особенно в наше непростое время, когда внутри должно бы светить вот это солнышко, если оно будет вот здесь, оно будет и согревать нас сверху, мы в этом убеждены и в это верим” .

 

Йосип Меркович — директор театру ляльок:

Мы покажем в день открытых дверей, 29 числа в час дня, спектакль по мотивам украинских народных сказок, сейчас мы работаем над новыми премьерными спектаклями «Волк и семеро козлят», которые мы покажем в апреле месяце, а в мае месяце «Три поросенка». Еще раз хочу поздравить с наступающим праздником, здоровья всем и желаю получать удовольствие приходя в театр” .

 

У день відчинених дверей театрами будуть представлені найцікавіші вистави та розважальні програми, символічним буде і продаж вхідних квитків вартістю в 1 гривню.

Отже, 27 березня — вистава-прем'єра “Уездная канитель” у російському театрі, “Сонечко всередині” - у театрі юного глядача, 29 березня вистава “А де ж п'яте?” - у театрі ляльок та 30 березня у театрі музичної комедії вистава — “Бал на честь короля”. Поспішайте купити квитки в театр, вистави обіцяють бути чудовими. І подарують вам радість, теплоту і надію.

О. Кушніренко, О. Філіппов

 

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна