Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі біля будівлі апеляційного суду пройшов мітинг

А судді хто? Біля будівлі апеляційного суду в Одесі пройшов мітинг, на якому городяни висунули ряд вимог — реформування судової гілки влади, скасування довічного статусу суддів, а також введення інституту народних засідателів і суду присяжних. Крім того, мітингувальники наполягали на негайній люстрації людей, які займають суддівські крісла.

 

Біля будівлі апеляційного суду Одеси незвично велелюдно. Кілька десятків людей прийшли сюди щоб захистити свої права, які, на їх думку, були спаплюжені тими, хто якраз зобов'язаний це робити - за законом. Серед присутніх - безліч представників жертв компанії Міар, сумно відомої в місті тим, що завдяки її діям без житла залишилися сотні одеситів. Постраждалі від квартирних шахраїв люди впевнені - цього можна було уникнути, якби дії Міар не покривали нечесні на руку судді.

 

Анна Хромченко, учасниця мітингу:

На членів злочинної групи Міар було зареєстровано 265 квартир в Одесі. І всі ці шахрайства починалися виключно з судових рішень - заочно. Це означає, що приймалися рішення за відсутності власників”.

 

Люди впевнені - судова гілка влади вже давно зрослася з криміналом та потонула у корупції. А Феміда із зав'язаними очима тепер стала символом того, як люди в мантіях закривають очі на діюче у державі законно - незаконне свавілля.

 

Ніна Міглева, учасниця мітингу:

Треба якось змінювати цю ситуацію. І в першу чергу займатися люстрацією суддів.

Щоб вони оберталися назад і бачили - у кого вони забирають квартиру заднім числом”.

 

Як вважають мітингувальники - прийшла пора взяти владу в свої, народні, руки. У складеній ними резолюції були висунуті ряд вимог, серед яких - скасування довічного статусу суддів, звільнення від займаних посад усіх тих, хто був призначений за попередньої влади, а також максимальної участі громадськості в призначенні кандидатур в «судові крісла».

 

Андрій Сидоренко, організатор мітингу:

Якщо ми зможемо поступово змінювати законодавство в цьому напрямку, то сьогодні влада буде в руках народу України. Необхідно думати про ті законодавчі процеси, які ми з вами можемо змінити”.

 

Складену резолюцію разом з підписами присутніх вирішено було направити в Київ на всеукраїнський майдан. Де вона буде оголошена на Народному Віче.

Олена Фоміч, Віталій Безсмертний

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 146 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна